קצת עליי

בס”ד
מאז ומתמיד הייתה לי נטייה לבריאות, לחיפוש, לפתרונות טבעיים, תמיד האמנתי שאפשר אחרת.

שאפשר לחיות אחרת, שלא חייב לסבול, שאפשר למצוא פתרון כמעט לכל דבר ואין דבר אבוד.

הכל התחיל מזה שרציתי להקל על הילדים שלי, אחת סבלה מכאבי מחזור קשים מאוד, אחד טס לחו”ל לתקופה ורציתי לצייד אותו בפתרונות למקרים שהוא יכול להיתקל בהם כמו כוויות, עקיצות, כאבי בטן, ראש וכו’ וכמו אצל כולם יש וירוסים שעוברים מאחד לשני, התקררויות ועוד ועוד.

אז התחלתי לקחת קורסים בנושא, אנטומיה, ארומתרפיה למתחילים ואז למתקדמים וכך זה רקם עור וגידים, הכנתי שמן לכאבי מחזור שפעל מהמריחה הראשונה, משחה לכוויות שהפעולה שלה הייתה מדהימה, טחורים ועוד.

כל שמן נוצר עבור בן משפחה או חברים שפנו אליי עם בעיה כזו או אחרת, חמותי סבלה מכאבי ברכיים אז הכנתי לה שמן, חברה פנתה אליי שהבן שלה מרטיב, בת דודה יצרה קשר מכיוון שהילדים שלה נורא מקוררים, חברה נוספת פנתה בעקבות גזזת שהייתה לילדים שלה. היה מדהים לראות את התוצאות, השמנים עבדו באופן פלאי, ולכל אחד במקום שלו הייתה רפואה או הקלה במצב.

ומכאן הבנתי שיש לי חלום, החלום שלי להקים מקום שיהיה כמו בית וייתן מענה למגוון בעיות רפואיות, גם אם הן קשות, בראייה הוליסטית חמה ואוהבת. מקום עם לב פתוח ומקבל את מי שמחפש משהו אחר.

אני רוצה שיהיה חינוך לבריאות מגיל צעיר, חינוך לתזונה, לשמירה על הבריאות, על אורח חיים בריא, שזה יהיה חלק מתוכנית של מערכת החינוך כי הבריאות שלנו מתחילה בזה, בתזונה, בשמחה שלנו, בקבלה של עצמנו כפי שאנחנו.

אנחנו מתרגשים, מתאכזבים, משתנים, כועסים, מתפרקים, אוהבים, שונאים, נדהמים, מתפעלים, טובלים, נטהרים, נרגעים, מצלמים, צוחקים, דואגים, נותנים, מקבלים, נושמים, צועקים ולמרות כל אלה ואולי בזכות כל אלה אנחנו עדיין בחיים.

הקול שלנו עולה למעלה, דברו רק טוב, דברו אהבה כי מה שאנחנו אומרים משפיע עלינו, על הסביבה, על בן/בת הזוג, על הילדים.

בכל השמנים אני משלבת טיפול לגוף וגם לנפש, הם קשורים זה בזה. כל חוויה, כל טראומה, כל מילה, כל מעשה מגיל 0 נחרטים לנו בגוף ולעיתים הדברים יוצאים בצורת כאב, הגוף מזכיר לנו שאנחנו צריכים לטפל, שאנחנו צריכים לנוח, שאנחנו צריכים לעצור, הדברים לא עוברים מאליהם ולכן בשמנים יש מרכיבים שמחזקים את הנפש, מחברים לקרקע, מאזנים, משחררים וכך בעצם השמן פועל על כל הרבדים ונוגע בכל העולמות. השמנים מסייעים לגוף להביא את עצמו לריפוי, הגוף שלנו חכם ויודע לרפא את עצמו,

העבר אין, העתיד עדיין, ההווה כהרף עין… כל הנחלים זורמים לים ולנו רק נותר להודות על היופי, להודות על הקיים על אף שאינו מושלם.

הסתכלו על היום שעבר, למדת משהו חדש? עשית מעשה טוב? התחדשת? יצרת? התפרנסת? נתת משהו טוב לעולם? נתת משהו טוב לעצמך? התקדמת? נשמת? חלמת? הגזמת? הגשמת?

כל יום, כל רגע הוא מתנה שלא חוזרת. זה הזמן לחיות.

הדס - שמני מרפא