האם שמן לעצירות באמת עוזר?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

אנשים אשר מתמודדים עם תופעה של עצירות, סובלים מאד מהיציאות הקשות אשר מתרחשות אחת לכמה ימים ולא באופן סדיר ויום יומי, ולכן צריך שמן לעצירות.

הדבר נובע מכמה סיבות או מאחת מהן כמו שינויים במעי הגס אשר יוצרים בו חסימות, התרחבות או היצרות שלו וכן מצבים של דלקות במעיים, דיאטה חריגה או תזונה לא נכונה שיש להן השלכות מרחיקות לכת.

תופעות הלוואי של העצירות

פעולת המעיים אמורה להתבצע בדרך כלל אחת ליממה או קצת מעבר לכך. אך כשמדובר בפעולה אשר מתרחשת רק אחת לכמה ימים, הצואה מתקשה ולכן יש לאדם זה כאבים חזקים בביצוע הפעולה הנורמטיבית.

הסימפטומים אשר מלווים את תופעת העצירות הם נפיחות בבטן, חוסר נוחות כללית וכאבי בטן.

יש מטופלים אשר סובלים מתופעה זו אחת לתקופה ואחרים שסובלים מכך תמיד ולכן מדובר בבעיה כרונית.

לאור הכאבים וחוסר הנוחות, רבים מהאנשים הסובלים מקטגוריה זו דוחים את ההגעה לשירותים ובשל כך מצטברים להם בגוף כמויות של פסולת ורעלים, אשר אינם אמורים להימצא בגוף.

טיפול באמצעות שמן לעצירות

המגמה היא לסייע למטופל בדרכים שונות אשר מבוססות על שימוש באופציה של שמנים טבעיים מרפאים, אשר יובילו ליצירת הבדל בהתנהלות האישית בנושא זה.

הפתרון הוא שמן טבעי לריפוי אשר מיוצר מכמה שמנים אתרים טהורים כמו שמן שקדים, שמן אתרי לימון, שמן אתרי תפוז ושמנים אתריים נוספים.

שמנים טבעיים אלו מיועדים למריחה חיצונית בכל שש שעות על איברי העיכול וזאת לצורך החדרת החומרים המעולים הללו פנימה. כדי ליצור את ההקלה הנדרשת.

מומלץ למרוח שמן לעצירות תוך ביצוע לחיצה גם על כף הרגל, במיקום שבו מסמנים הרפלקסולוגים את הימצאותם של איברי העיכול.

מכלול הפעולות של שמן לעצירות

כיוון שמדובר באפשרות של שמן טבעי מרפא, לאחר המריחה המטופל חש שהשמן מסייע לו בהמרצה של פעולות העיכול, בהרגעה של הגזים שקיימים במערכת העיכול ושל כאבי המעיים שהם עזים ביותר.

בנוסף, לכך שמן טבעי לריפוי מסייע בהפחתת העוויתות, אשר מקשות מאד על התפקוד הרגיל של כל אדם והוא יוצר הפחתה מהותית של כאבי הבטן שהם בלתי נסבלים וקשה מאד להתמודד איתם.

במצבים הללו הגוף זקוק לעזרה והפעולה הרוחבית של שמן טבעי לריפוי מסדירה נושאים רבים כמו טיהור של הכבד מרעלים, התמודדות עם הרעלים, סיוע לפעילות סדירה של המעיים ושל הקיבה, המרצה של הפעילות הנורמטיבית בתוך מערכת העיכול והקיבה וגם נטרול של ריחות לא נעימים מהפה עקב הימצאותם של חיידקים שונים בקיבה במצב של עצירות.

לאור השימוש בשמן טבעי למרפא כל אדם שסובל מעצירות חש בהבדל המהותי בחיי היום יום.

הפעולות במעיים הופכות לסדירות, תכופות ולבריאות יותר וזאת לאור המסוגלות של שמנים טבעיים ליצור את המהפך הנדרש.

10% מתנה בהצטרפות לרשימת הדיוור שלנו

הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו בכדי להשאר מעודכנים עם טיפים בריאותיים \ מאמרים או מבצעים שונים וקבלו הטבה מיוחדת של 10% הנחה לקניה הראשונה

תוכלו להסיר את עצמכם מהרשימה בכל עת שתרצו בלחיצת כפתור.
צריכים עזרה? כתבו לי בווצאפ