שמן לאלרגיה (קדחת השחת)

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

משנה לשנה נתח גדול יותר של אזרחים ישראלים סובלים מאלרגיות שונות (קדחת השחת). זה קורה בעיקר בעונות המעבר אביב וסתיו, אך לא רק. כמות הסובלים מאלרגיות בדרגות חומרה שונות עולה באופן מתמיד ורבים מהם מרגישים חסרי אונים, לנוכח התופעות הקשות שתוקפות אותם אשר מתגברות מהתקף להתקף.

ההשלכות של האלרגיות

חלק מהציבור ביצע בדיקות אלרגיה, יודע למה הוא רגיש ומשתדל לפעול על פי ההנחיות ולהימנע ממאכלים ספציפיים, מקרבה לעצים הנמצאים בתהליך פריחה, למתכות, בושם ועוד. עם זאת לרבים מהם למרות הפעולות הנקודתיות שהם נוקטים בהם, האלרגיות מגיעות בכל עונה, או כמה פעמים בשנה שוב ושוב.

תופעות הלוואי של הרגישויות המוגברות הללו מתבטאות בצינון ובשיעול שאינם עוברים, דמע ונפיחות בעיניים, קשיי נשימה, דלקות במקומות שונים על פני העור ועוד. האנשים שסובלים מאלרגיות נאלצים לקחת כדורים אנטי אלרגיים ייעודיים כדי שהאלרגיה תיפסק.

במקרים רבים האלרגיה אינה נעלמת באמצעות הכדורים נוגדי האלרגיה, כיוון שהיא ברמה גבוהה. לכן האנשים הסובלים צריכים להיעזר בסטרואידים במינונים שונים בכדורים או באמצעות זריקה וזאת כדי ליצור עצירה מידית של האלרגיה ושל תופעות הלוואי, אשר מעיקות עליהם מאד בחיי היום יום.

פעמים רבות עובדים אינם מגיעים למקום העבודה שלהם עקב הסבל הנוראי מהאלרגיה וחוסר היכולת לתפקד באופן נורמטיבי.

פתרונות שמסייעים בהתמודדות עם האלרגיות

אחת האופציות המוצלחות ביותר אשר מסייעות בימים הקשים של האלרגיה היא שימוש בשמן לאלרגיה אשר כולל שמנים טבעיים בלבד. מדובר בשמן שמיוצר מתרכובת אפקטיבית של שמנים אתריים ושמן שקדים.

השילוב של השמנים הייחודיים הללו יחד, הוא בעל יכולות מופלאות ולכן כאשר מורחים אותו מתבצעת פעולה מהירה בגוף אשר מובילה לעצירת המצב הקיים והחזרת המצב לקדמותו. הסיבה לכך היא עקב העובדה שמדובר בשמנים טבעיים מרפאים.

היתרון של שמן לאלרגיה הוא בכך שתוך פרק זמן קצר יכול כל אדם לחוש שינוי לטובה כיוון שהאלרגיה נעצרת, הרמה של התסמינים יורדת, הסבל נעלם ולאט לאט ההתנהלות והתחושה האישית חוזרת להיות כמו בעבר. הצינון פוחת, הנפיחויות מתפוגגות ואין לתהליך מריחה זה תופעות לוואי כלל.

הפעילות של שמן לאלרגיה יוצרת הטבה רוחבית לא רק באלרגיה ובתחושה הכללית אלא היא גם מחזקת את המערכת החיסונית, כדי שיהיה לה קל הרבה יותר להתמודד בעתיד עם מתקפות של אלרגיות וזאת כיוון שמדובר בשמן טבעי לריפוי.

את השמן לאלרגיה (קדחת השחת) שהוא שמן טבעי מרפא יש למרוח על הגוף על פי ההנחיות המפורטות על הבקבוקון, או לחלופין על תכשיר ה-רול. החלמה מהירה !

10% מתנה בהצטרפות לרשימת הדיוור שלנו

הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו בכדי להשאר מעודכנים עם טיפים בריאותיים \ מאמרים או מבצעים שונים וקבלו הטבה מיוחדת של 10% הנחה לקניה הראשונה

תוכלו להסיר את עצמכם מהרשימה בכל עת שתרצו בלחיצת כפתור.
צריכים עזרה? כתבו לי בווצאפ