האם שמן לפטרת ציפורניים עוזר לפתרון הבעיה?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

שמן לפטרת ציפורניים אשר מופיעה ברגליים היא תופעה לא נעימה ומאד לא אסטטית.

רוב הציבור שסובל מכך מסתיר את אצבעותיו לאור חוסר הנוחות, כיוון שכל מי שנמצא בחוף הים או ליד בריכת השחייה שם לב לנראות של הציפורניים.

זאת כיוון שהגוון שלהן אינו בהיר אלא יש בו כתמים חומים ושחורים בנקודות שונות על פני כל הציפורניים או על חלק מהן.

תופעת פטרת הציפורניים

פטרת זו נוצרת מהידבקות בפטריות וזאת לאור הזיהומים והחיידקים שקיימים במקומות ציבוריים, כמו בחדרי כושר ובמקלחות של בריכות השחייה.

לכן קיימת חשיבות רבה במקומות הללו להתרחץ כאשר נועלים כפכפים ובכך להגן על כפות הרגליים מהזיהומים שקיימים בהם.

בנוסף לכך פטריות נוצרות עקב לחות אשר קיימת בתוך הנעלים.

לכן כאשר יוצאים מהמקלחת יש לנגב היטב היטב את כפות הרגליים גם בין האצבעות ורק לאחר שהרגל יבשה לחלוטין לגרוב גרביים ולנעול נעליים.

החשיכה והחום בתוך נעל שאיננה נקיה הם כרית מעולה עבור ההתפתחות של החיידקים ולכן כדי לא לאפשר להם זאת יש לחטא את הנעליים באלכוהול, להקפיד על היגיינה, לא למרוח לק ג’ל ברגליים ולהוריד את צריכת הסוכרים.

הפתרון לטיפול בפטרת הציפורניים: שמן לפטרת ציפורניים

שילוב של שמן שקדים עם כמה סוגים של שמנים אתרים יוצר תרכובת שהיא אנטיפסטית, מחטאת את המקום, בעלת תכונות שהן אנטי פטרייתי, אנטי בקטריאלי ואנטי וויראלי. שמן טבעי לריפוי מסוגל ליצור שינוי משמעותי, כיוון שזהו שמן טבעי מרפא.

את שמן לפטרת ציפורניים מטפטפים פעמיים ביום על פני כל הציפורניים הבעייתיות ודואגים שהשמן יחדור בין כל הפינות והרבדים וייכנס לחלק הפנימי של הציפורניים.

בתחילת הטיפול הציפורניים הופכות להיות מעט צהובות אך מדובר בהליך טבעי לאור האפקטיביות של החומר על המקומות המזוהמים ולאור העובדה שהחומר האיכותי מגיע למקומות הנכונים והוא לאט לאט מחסל את הפטרת.

מדובר בבעיה רפואית שאינה נפתרת במהירות ונדרשים כמה חודשים ואף עד שנה, של שימוש בשמן טבעי לריפוי, כדי להיפטר מכך באופן רוחבי ומלא.

שמנים טבעיים מרפאים מבצעים פעולה של עידוד הצמיחה של הציפורן ובדרך זו הפטרייה נדחקת החוצה.

זו הסיבה שחשוב לבצע פדיקור רפואי ברגליים אחת לחודש כדי לבצע השלמה של פעולתם של שמנים טבעיים, לשייף ולחתוך את חלקי הציפורן הבעייתיים ולאפשר צמיחה מחודשת בזכות השמנים הטבעיים.

10% מתנה בהצטרפות לרשימת הדיוור שלנו

הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו בכדי להשאר מעודכנים עם טיפים בריאותיים \ מאמרים או מבצעים שונים וקבלו הטבה מיוחדת של 10% הנחה לקניה הראשונה

תוכלו להסיר את עצמכם מהרשימה בכל עת שתרצו בלחיצת כפתור.
צריכים עזרה? כתבו לי בווצאפ