איך יעזור לך שמן מחזור קל ואיך משתמשים בו?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

נשים רבות סובלות מכאבים עצומים בעת קבלת המחזור החודשי ומשתוקקות לקבל מחזור קל. יש דרגות שונות של כאבים ושל חוסר נוחות ובמקרים החריגים התופעה הזו משתקת נשים לחלוטין והן אינן מתפקדות כמעט לחלוטין בכל הקשור לענייני הבית, הלימודים והעבודה. ברוב המקרים מתוך ימי המחזור יש יומיים שהם הימים הקשים ביותר ולאחר מכן רמת הכאבים יורדת ומתפוגגת.

מעבר לכאבים יש נשים שסובלות מתופעות מטרידות נוספות בימים הללו כמו כאבי ראש ורגליים, הקאות, בחילות, סחרחורות שמובילות להתעלפויות ועוד.

מדוע יש כאבים בימי המחזור

במהלך ימי המחזור, קיימים חומרים אשר מופרשים מרירית הרחם. החומרים הללו יוצרים התכווצויות של הרחם נגד צוואר הרחם הסגור. אצל נשים שיש להן רירית רחם עבה מהנורמה מופרשים ממנה כמות גדולה של פרוסטגלנדינים ולכן הכאב הוא עוצמתי באופן משמעותי וקשה להן לעמוד בכך.

ככל שצוואר הרחם סגור יותר, רמת ההתכווצויות היא מהותית יותר כיון שהכיווצים הם חזקים מאד וזו תופעה מוכרת אצל נשים צעירות אשר טרם חוו לידה.

הפתרון למצבים הקשים הללו הוא שימוש באופציה של שמנים טבעיים שנרקחים מצמחי מרפא ייעודיים אשר הסגולות המיוחדות שלהן מסייעות לנשים להתמודד עם החוויות הלא נעימות הללו.

האפקטיביות של מריחת שמן להקלה על התופעות הקשות של המחזור

כאשר האישה מורחת שמן למחזור קל על הבטן התחתונה ועל הגב התחתון, היא מחדירה פנימה חומרים שמקלים מאד את ההתכווצויות. לכן נוצרים במקומות הללו שלווה ורוגע, כמות הכאבים פוחתת, יש איזון הורמונלי והאישה מרגישה מחוזקת, הרבה יותר נינוחה ומסוגלת לתפקד באופן נורמטיבי.

ההרכב של שמן למחזור קל

המרכיבים של שמן למחזור הם שמנים טבעיים מרפאים כמו שמן שקדים ושמנים אתריים נוספים. כל אחד מהם פועל ברובד אחר של הגוף והימצאותה של הפורמולה האופטימלית המכילה את כל השמנים האתריים יחד, יוצרת פאזל מושלם של אפקטיביות ברמה גבוהה ביותר נגד כל אחד מתסמיני המחזור הקשה.

היתרונות של שמן למחזור קל

מדובר בשמן טבעי לריפוי שאין לו כל תופעות לוואי, יש לו יתרונות רבים, כמו העובדה שהיעילות שלו מתרחשת תוך פרק זמן קצר מהמריחה כיוון שהאישה מרגישה הקלה תוך 15-5 דקות בלבד. ההמלצה היא למרוח שמן טבעי למרפא בכל 6-5 שעות. העובדה שהטיפול הממוקד מתבצע כמה פעמים ביום מוביל לכך שהכאבים וההתכווצויות פוחתות באופן משמעותי ביותר.

שמנים טבעיים מרפאים מעניקים לכל אישה את המעטפת המדויקת שהיא זקוקה לה בימים מורכבים אלו וזאת ללא תופעות לוואי וללא פגיעה בכבד.

10% מתנה בהצטרפות לרשימת הדיוור שלנו

הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו בכדי להשאר מעודכנים עם טיפים בריאותיים \ מאמרים או מבצעים שונים וקבלו הטבה מיוחדת של 10% הנחה לקניה הראשונה

תוכלו להסיר את עצמכם מהרשימה בכל עת שתרצו בלחיצת כפתור.
צריכים עזרה? כתבו לי בווצאפ